(066) 509 77 89(096) 591 49 33

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 29Вт - Сб: 09:00 - 19:00,Нд, Пн: Вихідний

(066) 509 77 89(096) 591 49 33

м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 29Вт - Сб: 09:00 - 19:00,Нд, Пн: Вихідний

Про нас

Ставши клієнтом нашої пральні Ви отримуєте відразу декілька переваг:Професійна техніка і кращі миючі засоби, які є на ринку;● Економія коштів;● Заощадження часу.● Кожен студент отримує знижку 15%, пред'явивши студентський квиток.Кожне 8-е прання в пральні безкоштовно

Illustration

Кожна людина любить, щоб одяг був чистим, особливо приємно, коли одяг і білизна іскряться свіжістю, поширюють приємний аромат - від цього настрій покращується на цілий день. Нами накопичений величезний досвід роботи з приватними особами, досвід співпраці з корпоративними клієнтами, які стали постійними замовниками послуг пральні.Основна концепція - якість, простота, доступність, НАЙНИЖЧІ ЦІНИ!
Для Вашої зручності обладнана зона відпочинку: WI-FI доступ до Інтернет, також хороша атмосфера, приємне обслуговування і відмінний сервіс дадуть Вам можливість отримати задоволення від прання.Ми здатні забезпечити індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта.Ми завжди виконуємо замовлення акуратно, точно в погоджені терміни.
Основа нашого успіху - це:● Кваліфікований персонал;● Технологічний контроль кожного етапу;● Сучасне обладнання провідних світових виробників (Electrolux, SIEMENS, Miele, BOSCH, HOOVER);● Професійні чистячі, миючі і освіжаючі засоби.
Якщо високий темп життя не залишає Вам достатньої кількості часу для рутинних справ - перекладіть їх на наші плечі!Пральня готова позбавити Вас від стомливого клопоту. Перелік послуг пральні і ціни на них можна знайти в розділі "Наші послуги" або зателефонувавши, ми взаємодіємо як з приватними особами, так і з корпоративними замовниками.Ціни - які підходять усім! Будемо раді позбавити Вас від клопоту.